Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1989 senesinde kurulmuş olan GenYazılım; sağlık hizmeti veren kuruluşlar için HBYS,  her sektörden ve ölçekte işletme için Yönetim Bilgi Sistemi ve ERP (kurumsal Kanak Planlama) yazılımları, E-Ticaret sistemleri ve mobil uygulamaların Ar-Ge, üretim, satış, eğitim ve desteği gibi geniş bir alanda faaliyetleri göstermektedir.

Ankara Merkez Ofisi, İstanbul Şubesi (Ar-Ge, Yazılım Geliştirme Gurubu), İzmir ve Kayseri'deki daimi destek ekibiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’de, sağlık bilgi sistemleri alanında Windows ortamında çalışan ilk yazılım olan GenoTIP’ın ve gene alanında ilklerden olan GENTEGRE/ERP yazılımının üreticisi olan firmamız; donanım, işletim sistemi, veri tabanı ve yazılım geliştirme araçlarındaki teknolojik gelişmelere paralel olarak, yeni talepler ve değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte ürün ve hizmetlerini sürekli yenileyip güncellemektedir.

Firmamız sadece yazılım üreticisi değil, yazılım tedarikçisi olduğu müşterilerinin aynı zamanda çözüm ortağıdır. Her tür bilgi teknolojilerinin; işletmelerin yönetimini kolaylaştıracak ve performansını artıracak biçimde kullanılabilmesini sağlamak amacıyla müşterilerinin ihtiyaç duyduğu danışmanlık ve yönlendirme hizmetlerini de sağlamaktadır.